About Image
About Image

Hakkımzıda

Rota Lambiri Duşkabin Panjur ve Pilise Sineklik Sistemleri
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

ROTA LAMBİRİ DUŞKABİN PANJUR VE PİLİSE SİNEKLİK SİSTEMLERİ 2007 yılında sektöre dâhil olup yüksek standartlarda imalat, montaj, ürün kalitesini hedeflemiştir. Ürün portföyümüz; PVC kapı lambirisi, PVC asma tavan lambirisi ve aksesuarları, Panjur; dıştan takma panjur, mono blok (gizli) panjur, otomatik kepenk sistemleri, garaj kapısı sistemleri, fotoselli kapı sistemleri, Sineklik sistemleri; pilise sineklik, panjur altı (içten takma )sinekli, menteşeli sineklik, dıştan takma sabit sineklik, Duş kabin sistemler dir.

Bakış Açımız

Bakış Açımız

Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum güvenlik ve konforun ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sürekli gelişen kalitesi, titiz üretimi, müşteriyi memnun eden servisi, gelişen ürün yelpazesi ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmek ve ülke ekonomisine maksimum katkıyı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

En kısa sürede, bildiğimiz işte, üretim süreçlerimizde, kalite uygulamalarımızda en iyi konumuna geçeceğiz. İnsanlar için, insana layık, koruyan ve huzur veren yaşam ortamları tasarlamak ve üretmektir.

Kalite Poltikamız

Kalite Poltikamız

ROTA LAMBİRİ DUŞKABİN PANJUR VE PİLİSE SİNEKLİK; Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak görmektedir. Tüm çalışanları ile ekip çalışmasını, müşteri memnuniyetini ve tedarikçi ilişkilerini ön planda tutarak, her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip edecektir. Ar-Ge faaliyetlerini devamlı destekleyerek Ülkesine katma değer katacak yeni ürünler kazandıracaktır.

İş Poltikamız

İş Poltikamız

Müşterimize istediğini ve hakkını; sektörümüze yeni, yenilenebilen, dürüst ve güvenilir bir soluk; ülkemize katma değer, paydaşlarımıza hayırlı kazançlar sağlamak.