Ürünler

Panjurlar

Dıştan Takma Panjur Sistemi, Binaların dış cephesindeki mevcut kapı ve pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Dıştan Takmalı Panjur kutuları isteğe bağlı olarak oval ve kare olmak üzere iki çeşittir. Dıştan takma panjur evler için olmazsa olmaz bir üründür. Şık görüntü, yüzde yüz güvenlik için Dıştan takma panjur tercih edilebilir. Dıştan takma panjuru diğer ürünlerden ayıran farkı ise Panjur kasasının kibarlığı ve her pencereye uyum sağlamasıdır. Dıştan Takmalı Panjurlar Yeni inşa edilen binalarda olduğu kadar inşası bitmiş binalarda da rahatlıkla uygulanabilir. Konfor tercihinize göre kordonlu veya motorlu olarak uygulanabilen bu sistemde özel renk seçenekleriyle estetik açıdan da sınırları zorlayabilirsiniz.

İçten Takma Sineklikler

Ürün pileli sinekliktir. Tek farkı içeriden takılabilecek şekilde olması ve profil inceliğidir. Korkuluk ve panjur olan pencereler için üretilir. Gayet şık bir tasarıma sahip olan içten takma sineklik kolay bir kullanıma sahiptir.

Plise Sineklikler

Ergonomik yapısı ve hoş görüntüsü sebebiyle diğer sineklik modellerine göre daha fazla tercih edilen plise sineklik, pencerelerin veya kapıların açık olduğu zamanlarda uçan hayvanların, böceklerin veya pisliklerin içeriye girmesini engeller. Bu sineklik türü ayrıca kullanıcılar tarafından; pileli ve akordiyon sineklik olarakta bilinir. Plise sineklik modelleri, bu tür haşereleri mekanlardan uzak tutmak için kullanılan ilaçlar veya kimyasal maddelerden çok daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Her pencere ve kapıya uygundur. Bütün hava koşullarına dayanıklı fiberglas tüllerin alüminyum profillere monte edilmesiyle üretilen, normal kapı veya pencere kanatları gibi kullanılan menteşeli sineklikler plise sineklik veya stor sinekliğe nazaran kullanım açısından biraz daha yer gerektiren bir sistemdir. Uygulanacak yere göre içeriye veya dışarıya açılabilen menteşeli sineklikler stor sinekliklere (sürgülü sineklik) veya plise sinekliklere (pileli sineklik) göre daha uygun maliyetlere yapılmaktadır.