(0352)  240  41 31          info@rotalambiri.com

RTL402-2 24mm Sandviç Panel Ürünü Teknik Özellikleri

PVC SANDİVİÇ PANELSandviç Paneller, farklı mekanik özelliklere sahip kabuk ve çekirdek malzemelerin yüksek performans ve hafif bir yapı oluşturma ihtiyacından dolayı birbiriyle kaynaşacak tekniklerle yapıştırılmış ve kullanılmaya başlanmıştır. 

PVC Plakalar dış cephe folyo kaplamalı ve iç mekân folyo kaplamalı olarak, Sandviç Panel ürünlerimiz çift yüz olmak üzere dış cephe folyo kaplamalı ve iç mekân folyo kaplamalıdır. 

Birçok mühendislik projesinde kullanılan Sandviç Paneller, özellikle yapı sektöründe ideal bir çekirdek malzeme olan XPS (ekstrude poliystren) levhaların kullanılmasıyla birlikte Dekorasyon amaçlı tüm mekânlarda, binaların iç  mekân tavanlarında, doğrama sistemlerinin camsız bölümlerinde, ısı yalıtımı gerektiren yerlerde (soğutma tesislerinde), prefabrik yapılarda, WC, soyunma kabinlerinde ve benzeri ıslak hacimli tüm ortamlarda bir bütün halinde plastik deformasyona maruz kalmadan işlevini yerine getirir. 
PVC SANDİVİÇ PANEL ÖLÇÜLERİ

Standart ölçüler; 1500*3000 mm, talep edilmesi durumunda farklı ölçülerde yapılabilir.) 
Standart sandviç panel kalınlığı 20 mm veya 24 mm dir. 

PVC SANDİVİÇ PANEL RENKLER

PVC sandviç panel genellikle beyaz ve altın meşe ahşap desenli olmaktadır. Özel siparişlerde beyaz yerine istenilen renklerde imal edilebilir.

PVC SANDİVİÇ PANEL AVANTAJLARI

Hafif konstrüksiyon, yüksek mukavemet Dış etkenlere dayanıklılık ve uzun ömür Isı/ses yalıtımında yüksek performans Mevsimlerden bağımsız, çabuk ve kolay montaj İşçilik ve zamandan tasarruf İhtiyaca ve kullanım amacına göre özel üretim Estetik bir çözüm, zengin renk seçenekleri Yüzey için temizlik ve bakım kolaylığı

LAMBİRİ Mİ? SANDVİÇ PANEL Mİ?

Ses ve ısı yalıtımı lambiriye göre kat kat daha iyi. 
Çok daha hijyen, temizliği daha kolay . Lambiride boşluk ve çizgiler mikrop ve kir tutar. 
Fiyatlar yaklaşık aynı, kalite farklı. 
Müşteri beğenisi daha iyi. 
Bu durumda lambiri yerine sandiviç panel tercih ediliyor. 

Copyright © rotalambiri.com. Design by EndüstriNET